Holiday cottages > Czech Republic > Krkonose Mountains > glamping no. 5C-298

Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše Krkonose Mountains

Košálov bez č.p., Bystrá nad Jizerou district Semily Liberec region GPS 50.594321N 15.403907E map

„Hootka - Glamping v pohybu: Dům na kolech (4 osoby) - Košálov u Semil“

Glamping capacity: 4 persons

 • 1 bedroom: 1x 3+1
 • Bathroom: 1
 • Toilet: 1
 • Internet: YES
 • Pet: Only after agreement
 • The owner of the building (reception): NO
 • The landlord speaks: czech, slovak, english

Hootka je malý soběstačný, ekologický a pohodlný dům na čtyřech kolech. Za pozornost stojí, že chatka se vždy po několika měsících převeze na nové klidné místo s důrazem na soukromí. Těšit se můžete vždy na lokalitu s nedotčenou přírodou, klidnou atmosférou bez ruchů civilizace a s krásnými výhledy a zároveň s blízkostí zajímavých turistických cílů. Aktuálně se Hootka nachází v obci Bystrá nad Jizerou. Užívat si zde můžete krásné výhledy z bysterských kopců na hřebeny Krkonoš, Ještědu, Jizerských hor a v zimním období oceníte blízkost několika sjezdovek. Hootka poskytuje plnohodnotné bydlení pro 4 osoby. K dispozici je měkké, pohodlné dvoulůžko umístěné na vyvýšeném patře s výhledem do nebe a dvě přistýlky řešené rozkládací sedací soupravou v obývací části. V Hootce je každý kousek místa promyšlený do posledního detailu. Je to jako bydlet v luxusním pohodlném obýváku na kolech. Součástí chatky je plně vybavená kuchyňka (lednička, varná deska, nádobí, kávovar Nespresso, základní koření, káva, čaj, cukr, sůl a ekologické mycí prostředky). V ledničce najdete připravená vína a snídani. Posedět lze v obývací části s jídelním stolem. V celém objektu je k dispozici WIFI připojení na internet a možnost pohodlné obsluhy nebo spojení s provozovatelem s pomocí videocallu. Sociální zařízení zahrnuje jednu komfortně vybavenou koupelnu s perfektním sprchovým koutem s teplou vodou a spalovací záchod, kompletně bez chemie a šetrný k životnímu prostředí. Energie je čerpána ze solárních panelů a k dispozici je zásobník na vodu až na 14 dní. Dále je zde k dispozici základní kosmetika a ručníky. Vytápění je řešeno v chladných měsících plynovým topením. Chatka je skvěle odizolovaná a umožňuje komfortní ubytování po celý rok. U Hootky lze posedět na přilehlé částečně kryté venkovní terase. K dispozici je venkovní ohniště, které i v zimě má své kouzlo. V Hootce jsou také k zapůjčení připravená dvě legendární anglická skládací kola Brompton, na kterých můžete vyrazit prozkoumávat zajímavá turistická místa v okolí. Parkovat lze v blízkosti objektu. V okolí Hootky možnost turistiky, cykloturistiky, koupání, houbaření a lyžování. Mezi možnosti koupání patří např.: Koupaliště Mříčná, Koupaliště Lomnice nad Popelkou, Koupaliště Železný Brod, Aqua Centrum Jičín, Aquapark Špindlerův Mlýn, atd. Hootka stojí kousek (cca 300 m) od ranče Silverstone Living, který poskytuje zajímavé gastro zážitky, wellness se solnou jeskyní a projížďky na koních. V zimním období výhodou blízkost několika lyžařských sjezdovek např.: Ski Areál Šachty, Medvědín, Harrachov, Černý důl, Herlíkovice, Rokytnice a Paseky nad Jizerou. K výletům láká Cimrmanova nejnižší rozhledna u Nouzova, Riegerova stezka u Semil, města Jilemnice, Harrachov či Špindlerův Mlýn a další. Těšíme se na Vás u nás.

Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše
Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše. Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše

Prices of accommodation Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše

Basic PRICES - The price of accommodation

Price Price type Note to the price
Yearly
3 900 Kč Object / night Min. nights: 1, cena platí ve dny Po, Út, St
4 490 Kč Object / night Min. nights: 1, cena platí ve dny Čt, Ne
4 900 Kč Object / night Min. nights: 1, cena platí ve dny Pá, So

Additional information Co je zahrnuto v ceně: 1 láhev vína Prosecco jako welcome drink, wifi, ručníky, min. 10 kapslí kávy, černý čaj, pitná voda v barelu, venkovní ohniště a 1 skládací kolo.

Supplementary PRICES - refundable deposit, pet, power, parking, resort fee, boarding

Energy: Does not pay for energy - the energy is provided in the price

Price type Price Note to the price
Cleaning facility / stay 1 300 Kč

Additional information Láhve vína dle výběru v Hootce (láhve jsou k dispozici za 200 kč/láhev). Po domluvě lze zajistit základní snídani za poplatek.

Equipment and options object Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše

Bedrooms include:1 bedroom: 1x 3+1
Toilet:1
Bathrooms:1
Building for rent (use):Only part of the year (duben - říjen), Summer season, Low Season, Weekend stays, Easter
Accommodation can be arranged language:czech, slovak, english
Pet:Only after agreement
Possibility of meals:self catering
Disabled object:NO
Smoking in rented house:NO you can not
Furnishing - indoor:common room, internet - wifi, fitted kitchen, kettle, hob, fridge, coffeemaker, bathroom with WC, bathroom with shower
Furnishing - outdoor:garden furniture, terrace, covered seating, grass surface, campfire, esplanades (unfenced facility)
Heating the building:gas heating
Distances:parking (300 m), bus stop (1 200 m), shop (2 500 m), restaurant (300 m), forest (10 m), bathing (5 000 m), ski lift (14 000 m)
Activities in the vicinity (within 15km):tourism, cycling, wellness, outdoor pool, mushrooming, horses, skiing

Building division

  • Hootka: Dvoulůžko na vyvýšeném patře + 1 lůžko a rozkládací přistýlka

Hootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - KrkonošeHootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše

Evaluation Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše

Detailed rating

Overall rating

 
 • Position 0.0
 • Tidiness 0.0
 • Equipments 0.0
 • Personnel 0.0
 • Service 0.0
 • Nearby attractions 0.0
 • Price / Value 0.0

0.0

Number of reviews: 0

SILVERSTONE Living - roubenky - wellness resortSILVERSTONE Living - roubenky - wellness resort

7C-143

max. 35 persons

SILVERSTONE Living - roubenky - wellness resort

Semily map

Max. 35 persons

0.5 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection View contacts
 • 6x
 • 8x
 • 8x
 • Internet YES
 • Pet YES
 • Price list
  HERE

„Resort SILVERSTONE Living - roubenky Elen a Anita - wellness & spa“

Chata Melafyr - Háje nad Jizerou - KrkonošeChata Melafyr - Háje nad Jizerou - Krkonoše

5C-004

max. 7 persons

Chata Melafyr - Háje nad Jizerou - Krkonoše

Háje nad Jizerou map

Max. 7 persons

1.9 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection View contacts
 • 2x
 • 1x
 • 1x
 • Internet YES
 • Pet YES
 • Price list
  HERE

„Chata na polosamotě s vyhřívaným bazénem a výhledem na Krkonoše.“

Chalupa Hana - Benešov u Semil - Český rájChalupa Hana - Benešov u Semil - Český ráj

7C-102

max. 5 persons

Chalupa Hana - Benešov u Semil - Český ráj

Benešov u Semil map

Max. 5 persons

2 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection View contacts
 • 2x
 • 1x
 • 1x
 • Internet YES
 • Pet NO
 • Price list
  HERE

„Cottage Hana - Benešov u Semil - accommodation with pool Bohemian Paradise.“

Chalupa pod Strážníkem - Mříčná - KrkonošeChalupa pod Strážníkem - Mříčná - Krkonoše

103 ratings

5C-038

max. 6 persons

Chalupa pod Strážníkem - Mříčná - Krkonoše

Mříčná map

Max. 6 persons

4.9 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection View contacts
 • 2x
 • 2x
 • 2x
 • Internet YES
 • Pet NO
 • Price list
  HERE

„Stylová chalupa pod Strážníkem - Mříčná - ubytování Krkonoše.“

Chalupa Dana - Víchová nad Jizerou - KrkonošeChalupa Dana - Víchová nad Jizerou - Krkonoše

5C-221

max. 20 persons

Chalupa Dana - Víchová nad Jizerou - Krkonoše

Víchová nad Jizerou map

Max. 20 persons

5.4 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection View contacts
 • 8x
 • 4x
 • 4x
 • Internet YES
 • Pet YES
 • Price list
  HERE

„Chalupa Dana - Víchová nad Jizerou - ubytování s bazénem Krkonoše.“

Chalet Bledule - Roprachtice - Vysoké n. JizerouChalet Bledule - Roprachtice - Vysoké n. Jizerou

5C-344

max. 14 persons

Chalet Bledule - Roprachtice - Vysoké n. Jizerou

Roprachtice map

Max. 14 persons

6.1 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection View contacts
 • 5x
 • 3x
 • 4x
 • Internet YES
 • Pet NO
 • Price list
  HERE

„Stylish Chalet Bledule with sauna and hot tub - Jilemnice“

Chata Helkovička - Helkovice - Vysoké n. JizerouChata Helkovička - Helkovice - Vysoké n. Jizerou

101 ratings

6C-017

max. 16 persons

Chata Helkovička - Helkovice - Vysoké n. Jizerou

Helkovice map

Max. 16 persons

6.6 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection View contacts
 • 5x
 • 2x
 • 3x
 • Internet YES
 • Pet NO
 • Price list
  HERE

„Pronájem chata Helkovička s bazénem (16 osob) - Vysoké nad Jizerou.“

Penzion apartmány - Dřevěnka Bozkov - jeskyněPenzion apartmány - Dřevěnka Bozkov - jeskyně

6C-004

max. 22 persons

Penzion apartmány - Dřevěnka Bozkov - jeskyně

Bozkov map

Max. 22 persons

7 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection View contacts
 • 6x
 • 6x
 • 6x
 • Internet YES
 • Pet NO
 • Price list
  HERE

„Rodinný penzion a restaurace Dřevěnka Bozkov - dolomitové jeskyně“

Roubenka Ondra - Helkovice - Vysoké n. JizerouRoubenka Ondra - Helkovice - Vysoké n. Jizerou

Silvestr je obsazený

5C-288

max. 10 persons

Roubenka Ondra - Helkovice - Vysoké n. Jizerou

Vysoké nad Jizerou map

Max. 10 persons

7 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection View contacts
 • 4x
 • 3x
 • 4x
 • Internet YES
 • Pet YES
 • Price list
  HERE

„Roubenka se saunou a bazénem - Krkonoše, Jizerky a Český ráj“

Chata Sokol Bozkov - Jizerské hory - KrkonošeChata Sokol Bozkov - Jizerské hory - Krkonoše

6C-003

max. 20 persons

Chata Sokol Bozkov - Jizerské hory - Krkonoše

Bozkov map

Max. 20 persons

7.2 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection View contacts
 • 5x
 • 1x
 • 2x
 • Internet YES
 • Pet YES
 • Price list
  HERE

„TJ Sokol Bozkov cottage for rent - playground with artificial surface“

Pronájem chalupa Skuhrov - Český ráj - bazénPronájem chalupa Skuhrov - Český ráj - bazén

98 ratings

7C-001

max. 15 persons

Pronájem chalupa Skuhrov - Český ráj - bazén

Skuhrov map

Max. 15 persons

7.3 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection View contacts
 • 5x
 • 2x
 • 2x
 • Internet YES
 • Pet YES
 • Price list
  HERE

„Cottage with swimming pool - Bohemian Paradise and Giant Mountains“

Chalupa u Kuby - Roztoky - Vysoké nad JizerouChalupa u Kuby - Roztoky - Vysoké nad Jizerou

5C-135

max. 13 persons

Chalupa u Kuby - Roztoky - Vysoké nad Jizerou

Roztoky u Semil map

Max. 13 persons

7.3 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection View contacts
 • 4x
 • 4x
 • 5x
 • Internet YES
 • Pet YES
 • Price list
  HERE

„Chalupa u Kuby v Podkrkonoší - Vysoké nad Jizerou - Český ráj.“

Chalupa Skuhrov - bazén - Rovensko p. TroskamiChalupa Skuhrov - bazén - Rovensko p. Troskami

7C-010

max. 8 persons

Chalupa Skuhrov - bazén - Rovensko p. Troskami

Skuhrov map

Max. 8 persons

7.3 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection View contacts
 • 4x
 • 2x
 • 2x
 • Internet YES
 • Pet YES
 • Price list
  HERE

„Novostavba moderní chalupy s bazénem - Český ráj a Krkonoše“

max. no person

Chalupa Víchová nad Jizerou

Víchová nad Jizerou map

Max. no person

7.5 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection View contacts
 • 0x
 • 0x
 • 0x
 • Pet YES
 • Price list
  HERE

„“

Chalupa u Lípy - Víchová nad Jizerou - KrkonošeChalupa u Lípy - Víchová nad Jizerou - Krkonoše

9.79 ratings

5C-210

max. 10 persons

Chalupa u Lípy - Víchová nad Jizerou - Krkonoše

Víchová nad Jizerou map

Max. 10 persons

7.6 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection View contacts
 • 5x
 • 2x
 • 3x
 • Internet YES
 • Pet YES
 • Price list
  HERE

„S venkovní výřivkou, pro Vᚠnerušený odpočinek v Krkonošské přírodě.“

Roubenka Poniklá - pronájem chalupy KrkonošeRoubenka Poniklá - pronájem chalupy Krkonoše

9.63 ratings

5C-094

max. 8 persons

Roubenka Poniklá - pronájem chalupy Krkonoše

Poniklá map

Max. 8 persons

8.2 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection View contacts
 • 2x
 • 1x
 • 1x
 • Internet YES
 • Pet YES
 • Price list
  HERE

„Roubenka Poniklá - pronájem chalupy s bazénem (v létě) - Krkonoše.“

Riegrova stezka - Údolí Jizery - Český ráj

7CZ-003

Věk:

Riegrova stezka - Údolí Jizery - Český ráj

Železný Brod - Semily, Železný Brod map 6.4 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection

• • •

Krkonošské muzeum Jilemnice

5CZ-018

Věk:

Krkonošské muzeum Jilemnice

Kostelní 75, Jilemnice map 7.3 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection

• •

Bozkovské dolomitové jeskyně

6CZ-016

Věk:

Bozkovské dolomitové jeskyně

Bozkov 263, Bozkov map 7.5 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection

• •

Zřícenina hradu Kumburk - Syřenov

7CZ-023

Věk:

Zřícenina hradu Kumburk - Syřenov

Kumburk, Syřenov map 11.6 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection

• •

Skiareál Aldrov – Vítkovice v Krkonoších

5CZ-022

Věk:

Skiareál Aldrov – Vítkovice v Krkonoších

Vítkovice v Krkonoších, Vítkovice map 12.4 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection

Vyhlídkové lety balónem Český ráj

7CZ-005

Věk:

Vyhlídkové lety balónem Český ráj

U Mlýna 149, Rovensko pod Troskami map 12.4 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection

Klokočské a betlémské skály - Turnov

1CZ-062

Věk:

Klokočské a betlémské skály - Turnov

Turnov, Turnov map 13.4 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection

• • •

Areál Šastná země - Radvánovice u Turnova

7CZ-001

Věk:

Areál Šastná země - Radvánovice u Turnova

Radvánovice 11, Turnov map 13.6 km distance from Hootka Glamping v pohybu - Košálov - Krkonoše RemoveMy selection

• • • • •

Přidat NOVÝ OBJEKT + Služby a CENÍK Jsme na Facebooku

Something to improve?

Write to administrators...